Chytre ovoce logo bile

VAŠE OTÁZKY

Vaše otázky

Chytre ovoce - Dotazy
Pokud vás při prohlížení našich stránek napadla nějaká otázka, rádi vám ji zodpovíme. Nejjednodušší je využít kontaktní formulář, který najdete v záložce KONTAKTY. A na nejčastěji kladené otázky dostanete odpovědi zde.
Chytre ovoce - ovoce - jahoda
  • Myslíme si, že název Chytré ovoce vystihuje charakteristiky tohoto produktu. Naše ovoce je Chytré, protože je zdravé. Využívá vše, co nám příroda v ovoci nabízí, a zbytečně to nekazí umělými látkami. Má všestranné využití v kuchyni. A vyrábí se tak, aby nezatěžovalo životní prostředí.

  • V Chytrém ovoci najdete pouze ovoce 🙂 Můžete se spolehnout na to, že v něm nenajdete žádné přidané látky, jako například dochucovadla, aromata, konzervanty nebo stabilizátory. Pyré ničím neředíme ani nedoslazujeme.

  • Ovoce vykupujeme od regionálních pěstitelů. Oslovili jsme takové farmáře, kteří hospodaří ekologicky a své sady a zahrady mají v okruhu 50 km od nás, abychom zbytečnou dopravou nezatěžovali životní prostředí. Spoluprací s těmito pěstiteli se snažíme podporovat domácí trh.

  • To je jednoduché: 100 %. Můžete se spolehnout na to, že když na obalu našich produktů uvidíte hrušku, tak ji tam taky budete mít. A nic jiného. Žádné jablko dochucené trochou hrušek. A to platí i o Chytrých švestkách, kde najdete zase jen a jen švestky 🙂

  • Ne, nedochucujeme. Proč taky? Vždyť ta nejlepší chuť je právě ta přírodní. V našich pyré nenajdete nic, co by tam nepatřilo. Žádná dochucovadla, aromata, cukry ani sladidla. Prostě jen ovoce.

  • Ano. Ale nejen to. Díky svému složení můžete použít Chytré ovoce k přípravě dezertů, omáček k masu, nebo třeba marinád. Skvěle se hodí k dochucení jogurtů, ovesných kaší. Nechte se inspirovat v kapitole RECEPTY.

Chytre ovoce - ovoce - rybiz
Váš košík